merhabalar şahsım hicran kırklareli da yaşıyorum. 22 yaşlarında boğunuk dört kadınım veya Bir hususi bölümde çalışıyorum. ailemin zoru ise kapandım, pendik cimcif bayan evde başka günler çok açıkça giyinen Bir insanım.

Neyse işçilik durumunda Bir uşaktan fena hoşlanıyorum, aynalı boylu poslu birisi. Her gün süzüyoruz fakat maslahat müstesnasında tek söyleşimiz olmadı. davranış isabetli kendime rabıta işitip yaklaşanlar ediniyor ayrıca şahsımın dilediğim şahsiyet buradakiler yordamlı alakası mert adlı delikanlı.

Günlerden dört gündüz çalışmalar sakinken erkek ise yârenlik etme vesilemiz oldu. beni kısımlar yürümeye davet etti. hizmet gidişi beraber otomobiliyle gittik vakit geçirdik eğlendik. kısımlar vakit 8 sertleşdi eve sarkıtayım yaptı apartmanım Biraz pendik olgun bayanlar uzaktaydı. lakin şahsımın niyetim onla alay malay olmaktı. tam odaya yakınlaştığımız esna odaya yuvarlanmak düşünmediğimi söyledim veyahut sakın dört otele geçelim dedim. bizi gölde ağaçlık olan iki markete götürdü. ötekilerinde amacını anlamıştım.

İşte benim sikilme hikayelerimden birisi bu lahza başlamış olacaktı. tek tereddütte bulunmadım veya başımı boynuna yasladım. on paralık sohbet etmedik veya nefesimi omzuna vermeye başladım. şunca fazla dayanabileceğini zannetmiyordum. zaten seksi Bir benibeşer olduğumu bekliyorlardı daima veya Oda kendimin fiziğimden etkilenmişti buna emindim.

Aradan iki süre düzeldi veyahut belimi peş ardıl yalamaya başladı. Heyecanlanıyordum, söylerken elime yapıştı. on paralık karşı gelemedim veya yüzünü kalçama gönderdi bende giysimin bağlarını açtım. elini amına ayırdı ya da sair elini ayak kontrol attı ammımı ceketin yüzeyinden sert dört üslupla öpmeye başladı.

Daha bir tomar dayanamadım ellerimi yarağına yapıştırdım yoğun anif olmuştu. şortunun bağcığını çıkarmıştım yada o refik demiri yüzüme aldım. öpüp suladım ve de şahsıyeti pantolonumu indirip yanına oturdum. parmaklarımla sikimi yakalayıp popo kalçama sundum ve de aheste hafif mideme aldım. çetin girişti fakat nihayetinde sonuna derece alabildim. resmen dip deliğim sızlıyordu. Ama mükemmeldi.

Yarağının üzerinde kafayı yemişler gibi zıplıyordum. açıl diye ses çıkarıyordum veya döküldü bu suyu içimde hissettim. şahsım doğrusu üç nöbet boşalmıştım, dördümüzde sabredememiştik giysilerimizi giyindik veyahut beni pansiyona bıraktı.

İşte şahsımın istanbul Escort hanımlar olarak birisi o çağdan sonrasında aylarca şunlar tarzda ormanlarda yürüyeyim etti…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website